Muszę przyznać, że odżywka należy do jednej z moich ulubieńców. Efekty po użyciu odżywki przy cenie kilku złotych za opakowanie są naprawdę świetne. Buteleczka zapewnia dozowanie odpowiedniej ilości, ale jest dosyć twarda, sztywna i im mniej produktu tym trudniej wydostać odżywkę, ale za tę cenę można jej to wybaczyć. Lekki, delikatny, przyjemny zapach utrzymuje się na włosach przez krótszą chwilę. Używam jej na dwa sposoby - do mycia włosów lub po umyciu.


Opis producenta i skład
Moim ulubieńcem jest nie tylko za prosty skład i  brak posiadania silikonów, które nie potrzebnie oblepiają i obciążają nasze włoski, ale też za wygładzenie włosów. Przy używaniu odżywki sprawdza się zasada "im dłużej tym lepiej". Zazwyczaj trzymam ją w granicach 20 - 30 min i po zmyciu włosy są gładkie, nawilżone, błyszczące, bez puszenia. Co najważniejsze nie plącze włosów.

W przypadku mycia włosów po spłukaniu są miękkie, bez obciążania i nie wysusza, a na tym mi zależy najbardziej. Nie uczula, bez podrażnień skóry głowy.

Dostępność: Drogerie Rossmann  za nie całe 6 zł. W promocji ok 4 zł (chyba nawet teraz aktualnie trwa promocja na odżywki tej firmy)

Używałyście? Jakie są Wasze opinie?